
Настінний світильник з деталями з латуні Чорний
4 700 ₴
- Більше 5 од.
- Код: BRA13
+380990302457
- +380 (93) 263-37-79
- +380 (67) 263-37-79
- +380 (50) 263-37-79
- +380 (44) 356-37-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник AURA зачаровує м’якою пластикою форми й живим теплом латуні.
Світло, що делікатно розтікається вверх і вниз, створює затишну гру тіней, надаючи простору глибини та характеру.
Цей світильник — вишукана деталь, що додає інтер’єру відчуття шляхетної урочистості та спокійної впевненості
Матеріал: метал (латунь, покрита лаком), метал (порошкове фарбування)
Довжина трубки 32 см
Платформа: діаметр 11 см
База : дiаметр 10 см
2 джерела світла
Тип патрона (цоколя): GU10
Матеріал патрона: ПВХ
Тип лампочки: LED
Максимальна потужність лампочки:
-LED 8 Вт
Вимикач: відсутній
* лампочка входить у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Довжина | 11 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 4 700 ₴






