
Настінний світильник зі шнуром OPAL Бургундi
4 950 ₴
- Більше 5 од.
- Код: BRA18
+380990302457
- +380 (93) 263-37-79
- +380 (67) 263-37-79
- +380 (50) 263-37-79
- +380 (44) 356-37-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник OPAL — це елегантне поєднання сучасного мінімалізму й м’яких, природних форм.
Його абажур із шовковистим блиском делікатно обіймає матову сферичну лампу, створюючи асоціацію з місяцем у серпанку.
OPAL гармонійно вписується в інтер’єри з нейтральною палітрою та стриманим дизайном, додаючи акцент витонченого затишку.
Матеріал: метал (латунь, покрита лаком), метал (порошкове фарбування), плафон зі скла
Корпус: максимальна відстань від стіни 15 см
Довжина/ширина 32 см/20 см
Діаметр скляного плафона 11 см
Платформа: діаметр 10 см
1 джерело світла
Тип патрона (цоколя): G9
Тип лампочки: LED
Максимальна потужність лампочки:
-LED 8 Вт
Вимикач: на шнурi
* лампочка входить у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Червоний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Кругла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 4 950 ₴






