
Настінний подвійний світильник з дерев'яною базою Бiлий
2 800 ₴
- Більше 5 од.
- Код: BRA20
+380990302457
- +380 (93) 263-37-79
- +380 (67) 263-37-79
- +380 (50) 263-37-79
- +380 (44) 356-37-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічний настінний світильник з двома джерелами світла, який чудово вписується у сучасний інтер’єр.
Підходить для використання у ванній кімнаті
На фото світильник у поєднанні: бiлий метал + golden oak.
Усі дерев’яні деталі виготовляються в нашій майстерні. Металеві деталі ми також виробляємо самі: ріжемо та фарбуємо трубу.
Матеріали:
алюміній (напівматова порошкова фарба)
масив ясеня (морилка Varathane на олійній основі, USA)
Корпус: максимальна відстань від стіни 10 см.
Плафон: довжина 20 см
Платформа: діаметр 12 см, висота 3,5 см.
Плафон обертається навколо осі та фіксується у заданому положенні
Тип патрона (цоколя): GU10
Тип лампи: тільки LED до 8 Вт
Вимикач: відсутній
Лампа входить у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал, натуральне дерево |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 2 800 ₴





