
Настінний світильник Orbit з масиву ясена Золото
4 470 ₴
- Більше 5 од.
- Код: BRA26
+380990302457
- +380 (93) 263-37-79
- +380 (67) 263-37-79
- +380 (50) 263-37-79
- +380 (44) 356-37-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей настінний світильник є зразком мінімалізму. Він не конфліктує з іншим декором і водночас гармонійно доповнює інтер’єр, додаючи йому виразний акцент та відчуття затишку.
Абажур виточений вручну з масиву ясена.
На фото колір дерева gold
Матеріали:
масив ясеня (морилка Varathane на олійній основі, USA)
плафон – матове скло
Діаметр дерев’яного абажура: 27 см
Діаметр скляного плафона: 11 см
Платформа: діаметр 12 см × 3,5 см
Відстань від стіни: 16 см
Тип патрона (цоколя): G9
Тип лампи: тільки LED до 8 Вт
Вимикач: відсутній
Лампа входить у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Натуральне дерево |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Золотистий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Кругла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Тип світильника | Настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Діаметр | 270 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 4 470 ₴





