
Настінний світильник для дзеркала з деталями з латуні Бургундi
7 600 ₴
- Більше 5 од.
- Код: Vanity1
+380990302457
- +380 (93) 263-37-79
- +380 (67) 263-37-79
- +380 (50) 263-37-79
- +380 (44) 356-37-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічний та елегантний світильник LUNO-3 прикрашений вишуканими деталями з латуні, які надають йому нотки благородства.
Абажури повертаються й надійно фіксуються для створення розкішної атмосфери у ванній.
Матеріал: метал (латунь, покрита лаком), метал (порошкове фарбування)
6 джерел світла
Корпус: максимальна відстань від стіни 15 см
Довжина 61 см
Діаметр трубки 5.5 см
Тип патрона (цоколя): GU10
Матеріал патрона: ПВХ
Тип лампочки: LED
Максимальна потужність лампочки:
-LED 8 Вт
Вимикач: відсутній
* лампочка входить у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Червоний |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр, Лінійна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Вага | 2000 г |
- Ціна: 7 600 ₴





